KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771492
nr 1277 1492
Gunnar Johnsson
(1917-2007), Sverige
Oljemålning, Gunnar Johnsson, Komposition, signerad. Olja på duk, 19x19 cm
Gunnar Johnsson, svensk bildkonstnär född 1917 i Malmö, död 2007 i Stockholm.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:53:46
30/9 20:30:21
Gunnar Johnsson
Läs mer om Gunnar Johnsson